наша адреса:вул.Народна, буд.14, смт.Млинів,Рівненська обл.,35100, тел.(803659)63867  e-mail:mlunivska_shkola@ukr.net

                                                    Наші успіхи

Головна Наша історія Форум Наші успіхи Наші таланти Фотогалерея

 

Головна:
Фотозвіт святкування 155 річниці з дня народження школи

Наші проекти

Наша історія:
Царський період /1854 - 1920 рр./

Польський період /1921-1938/

Радянський передвоєнний та воєнний періоди /1939- 1944рр/


Радянський післявоєнний період /1944-1990 рр./

Роки незалежності

Музей школи/

Наші випускники

Хронологічні дані   

Форум 

Наші успіхи:
"Творчий учитель - творчі й учні"

Особистий приклад учителя

На її уроках вчаться мислити

Наші таланти:
Команди ДЮП Млинівської ЗШ - учасниці Всеукраїнських фестивалів

Наші екологічні агітбригади виходять на Всеукраїнську сцену

Фотогалерея:Участь у традиційних заходах школи

 

У народі кажуть: «Того, кого хоч один день мав за вчителя, поважай як рідного батька».
Саме такої високої поваги достойні вчителі, які більше двадцяти років працюють у Млинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Це Ольга Антонівна Кирильчук, Тамара Борисівна Кавецька, Ольга Степанівна Логвинюк.
«Віддавати серця дітям» з професії переросло у спосіб життя, нагальну потребу. Хтось із мудрих сказав: «Не виховуйте героїв, виховуйте синів. Якщо виховуватиме учнів як синів, то вони обов’язково стануть героями. Хоча б у ваших очах». Ось такий підхід до навчання і виховання здійснюють вищезгадані вчителі. Вони пам’ятають усіх випускників, гордяться ними і їхніми досягненнями.
Високі результати вихованці показували на найвищому рівні змагань – республіканських олімпіадах і МАН.
Так дочка Ольги Антонівни Кирильчук, Зоряна Кирильчук, у 1995 році зайняла ІІІ місце у Малій Академії Наук в Полтаві. Тема її роботи «Диференціальні рівняння».
Випускник Ольги Степанівни Логвинюк Косюр Анатолій у 1982 році посів ІІІ місце на республіканській олімпіаді з географії, що проходила в Луцьку. До слова, Ольга Степанівна – аматор музейної справи. Під керівництвом Ольги Степанівни Логвинюк учні школи зібрали матеріали про історію Млинівської СШ №1 і було написано історичний нарис «Школа над Іквою». Завдяки її самовідданій праці був створений музей історії школи, який поповнюється новими матеріалами, виставками.
Вислів «робить більше той, хто хоче, ніж той, хто може» спростує кожен, хто знає Тамару Борисівну Кравецьку. Вона робить дуже багато, бо і хоче, і може. Це високо ерудована жінка, яка знається як на медицині, так і на літературі, на математиці і на музиці. Учителька біології зуміла прищепити своїм вихованцям любов до шкільного предмета, яка потім переросла у свідомий вибір професії. За приклад маємо молодих перспективних лікарів, учнів Тамари Борисівни. Це Ковальчук Наталя, яка в 1996 році на олімпіаді з біології в Донецьку зайняла ІІІ місце і захищала в МАНі у Києві наукову роботу «Екологічний стан річки Ікви».
А також Ковальов Віктор, який у 1995 році захистив наукову роботу у МАНі в Полтаві з теми «Уплив забруднення оточуючого середовища на захворюваність жителів Млинова».
Не стали лікарями, але, як і всі випускники нашої школи, хорошими людьми, а на додачу такими ж ерудованими, як і Тамара Борисівна.
Лотоцька Людмила, шкільна «королева знань», яка зайняла ІІІ місце з біології на республіканській олімпіаді в Одесі, а також Ковальська Ірина, яка посіла ІІІ місце на республіканській олімпіаді з біології, що проходила в Житомирі.
Високі результати – це плід дерева недоспаних ночей, спалених нервів, наукових досліджень, копіткої праці, радості спілкування – учительського життя.
«Особистий приклад – найкращий вихователь» - говорить народна педагогіка. Знаючи Людмилу Миколаївну Ревко, переконуємося у правильності вислову. Учителька зарубіжної літератури і трудового навчання, Людмила Миколаївна, вирізняється творчим підходом у вирішенні завдань. Крім того, має чудове хобі – вишивання.
Робота «Застосування вишивки у житті українського народу» у виконанні Ожижук Іванни, Воронко Вікторії, Шинкар Олени, Вашук Інни, Горпинюк Алли – членів гуртка художньої праці зайняла призове місце у республіканському конкурсі «Україна вишивана».
Таки правду кажуть: «Творчий учитель – творчі й учні». А результати досягнень промовляють самі за себе.

 
   
 

Усі знають, що професія вчителя – одна з найстаріших та найважливіших, одна з найважчих та наймудріших у світі. Втім, професія – то надто «сухе» слово. Справжній учитель – це високе покликання і велика любов. А ще… особистий приклад.
Учитель історії і правознавства Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Леся Миколаївна Кучер є зразком інтелігентної сучасної жінки, мудрої учительки, а її щира посмішка має стільки оптимізму, що одразу зникає поганий настрій, з'являється впевненість в тому, що все буде добре. Позитивне сприйняття світу Леся Миколаївна передає своїм вихованцям. Воно допомагає долати труднощі і вірити у свої сили, бути наполегливим у праці та досягати успіхів.
Велику увагу приділяє вчителька розвитку індивідуальних здібностей школярів, дбає про їх всебічний розвиток. Упродовж декількох років (із 2004 по 2009 рр.) вихованці Лесі Миколаївни показують високий рівень знань з історії та основ правознавства і стають переможцями І, ІІ, ІІІ та І
V етапів Всеукраїнських олімпіад для школярів.
У 2005 році одинадцятикласниця
Світлана Гвоздецька виборола на республіканській олімпіаді, що проходила у легендарному Севастополі, ІІ місце з правознавства. Леся Миколаївна дала своїй вихованці не лише відмінні знання, а й прищепила любов до правничої справи. Відтак, Світлана стала студенткою Харківської юридичної академії.
У 2009 році дев'ятикласниця
Юлія Вихровська зайняла ІІ місце на республіканській олімпіаді з правознавства, що відбувалась у Черкасах. Як складеться доля Юлі в майбутньому, яку професію обере вона – ще невідомо, адже Юля бездоганно знає й українську мову та літературу і стала призеркою республіканської олімпіади і з цих предметів. Одне лише відомо: глибокі знання, пошук істини, бажання знати більше допоможуть Вихровській Юлії вибрати правильний шлях у житті. Орієнтирами вже є досвідчені вчителі, зокрема Леся Миколаївна Кучер, яка передає свій досвід не тільки вихованцям, а й вчителям. Використання активних методів навчання на уроках правознавства та історії та ефективне їх впровадження дають при наполегливій праці вчителя високий результат.
 

         
     

Ірина Зінонівна Гришина - учасник ІІІ етапу обласного конкурсу "Вчитель року".Розробила чітку систему здійснення мотивації навчальної діяльності на уроках, яка включає мотивацію початку уроку (первинна мотивація), мотивацію виконання роботи (закріплення і підсилення первинної мотивації), мотивацію завершення уроку (результативність, постановка цілей на майбутнє).
Нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (2006, 2007 рр.), Грамотою відділу освіти Млинівської райдержадміністрації (2002 р.).
ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: «Успіх у навчанні - єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для подолання труднощів, бажання вчитися».
ПЕДАГОГІЧНИЙ ПОРТРЕТ
Сімнадцять років торує педагогічну стежину вчителька української мови та літератури Гришина Ірина Зінонівна. Рідна галицька земля щедро засіяла її життєве поле любов'ю до вишуканої рідної мови, якою вона не перестає ділитися зі своїми учнями. Це вчителька, залюблена у свій предмет, історію рідного краю. Ірина Зінонівна не лишень вчить правописним нормам, але й відкриває учням красу рідного слова, багатство його форм. На її уроках учні вчаться мислити, відстоювати свою позицію, робити компліменти, заглиблюються у пошук істини, самоаналіз, самовдосконалення. Вчителька стимулює до дослідження, активності, заохочує до не¬стандартного мислення, самовираження.
Творчий пошук реалізовує на заняттях драмгуртка, досліджуючи разом з юними акторами сучасне сценічне мистецтво.
Серед учнів Гришиної 1.3. — переможці II —III етапів Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, конкурсу з української мови ім. П.Яцика.
Учителька завжди у пошуку оптимальних методів, ефективних форм, цікавих ідей. Ділиться своїм досвідом з колегами на семінарах, методоб'єднаннях.
Ірина Зінонівна — наполеглива й енергійна, своїм оптимізмом і почуттям гумору створює на уроках атмосферу довіри та взаєморозуміння.Ідея Досвіду: застосування інтерактивних методів навчання сприяє активізації пізнавальної діяльності, забезпечує партнерську діяльність вчителя і учнів, спрямовану на розв'язання системи суспільно та особистісно важливих навчальних і життєвих .
 

 
Free Web Hosting